Akce na míru

Nabídka konání různých akcí - svatby, oslavy narozenin, firemní akce.

V den, který si vyberete pro Vaši oslavu, jsme tu pouze pro Vás! Individuálně naplánujeme, vyzdobíme, nachystáme vše pro Vaši spokojenost až do nejmenšího detailu. Zajišťujeme také konání různých společenských, ale i jiných akcí.
Narozeniny, svatební hostiny, různé rodinné sešlosti a jistě se najde i mnoho jiných důvodů proč využít naší restaurace k dokonalosti Vašeho nezapomenutelného dne. Pro tyto oslavy nabízíme zdarma rezervaci restaurace nebo vinárny. Rezervace není bohužel možná v měsících červenci a srpnu z důvodu probíhající letní sezóny.

Rádi vyjdeme vstříc Vašim požadavkům nejen při výběru jídel a nápojů, včetně možnosti výběru kvalitních lahvových i sudových vín, ale i při volbě barvy slavnostního stolu s květinovou výzdobou a hudbou. Kromě tradiční kuchyně jsme schopni naplánovat a připravit grilování prasátka, rauty i degustaci vín nejen pro rodinné, ale i pro firemní nebo studentské akce.
Dále nabízíme stravování školním výletům i zájezdům na celý týden s volbou plné penze i polopenze. Menu sestavíme dle domluvy.

Budeme šťastni, pokud si vyberete naši restauraci, rádi Vás obklopíme pohodou a výborným jídlem a pitím.